To sidebar

Wednesday, May 12 2021

Czy można wygrać walkę z cellulitem?

woman-422546_640.jpg, May 2021

Jak pozbyć się cellulitu? Wiele kobiet szczególnie zastanawia się, jak nieinwazyjnie leczyć cellulit. Jednym z najważniejszych sposobów walki z cellulitem jest detoksykacja komórek przy użyciu różnych strategii. Musimy zrozumieć, że istnieje wiele teorii i czynników, które mogą powodować cellulit. Z jednej strony dochodzi do gromadzenia się komórek tłuszczowych i zastoju płynów w podskórnej warstwie skóry. Brak równowagi tkanki łącznej i tkanki tłuszczowej w ciele człowieka można przypisać hormonom, diecie, stylowi życia, brakowi ukierunkowanych ćwiczeń i genetyce.

Oto kilka naturalnych metod redukcji cellulitu.

Szczotkowanie na sucho stymuluje przepływ krwi i limfy w organizmie. Możesz to robić codziennie, tak jak nitkowanie! Najlepiej na suchą skórę i przed prysznicem lub kąpielą. Wykonuj długie, zamaszyste ruchy w przód iw tył oraz szczotkuj skórę okrężnymi ruchami. Zacznij od swoich stóp i idź w górę. Nie szczotkuj zbyt mocno, aby nie podrażnić i nie zaczerwienić. Szczotkowanie pomaga układowi limfatycznemu uwolnić toksyny i pomaga w funkcjonowaniu nerek i układu pokarmowego.

Ćwiczenia Kettenbells są ukierunkowane na biodra, uda, pośladki, problemy z żołądkiem i zwiększają przepływ krwi podczas budowania mięśni i spalania tłuszczu. Każdy program treningowy pobudza krążenie krwi i wspomaga drenaż limfatyczny. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej zmniejsza ogólne przekrwienie i ucisk na warstwę podskórną, która zatrzymuje komórki tłuszczowe i płyny. Ćwiczenia poprawiają również napięcie mięśniowe.

Zdrowa dieta składająca się z zielonych warzyw liściastych, węglowodanów złożonych, chudego białka, ryb, zdrowych tłuszczów i owoców o niskim indeksie glikemicznym z dużą ilością czystej wody. Cukier, skrobia, sól i niezdrowe tłuszcze są trudniejsze do rozkładu i usunięcia przez organizm. Picie wody pomaga organizmowi pozbyć się niechcianych toksyn i odpadów.

Zanurz się w masażu, ponieważ manipulowanie mięśniami stymuluje przepływ krwi i funkcje limfatyczne, aby pomóc w rozbiciu tkanki tłuszczowej. Tylko upewnij się, że masaż jest delikatny i niezbyt głęboki, gdyż uszkodzi on sieć naczyń limfatycznych.

Hormony równoważące, ponieważ mogą odgrywać większą rolę w tworzeniu cellulitu, więc posiadanie odpowiedniego poziomu hormonów jest kluczowe. Jestem pod wrażeniem kilku naprawdę dobrych homeopatycznych środków równoważących hormony. Możesz nawet wykonać test hormonalny śliny, aby sprawdzić, które hormony nie są w równowadze, aby znaleźć najlepsze lekarstwo dla siebie.

Postaraj się uwzględnić wszystkie swoje strategie, aby uzyskać trwałe rezultaty, a konsekwencja jest niezwykle ważna.

Więcej o zdrowiu: https://retoent.pl/

They posted on the same topic

Trackback URL : https://sposobnachrapanie.waw.pl/index.php?trackback/28

This post's comments feed

sposobnachrapanie.waw.pl